Добавено на 2 weeks ago

Финансов мениджър

Населено мястоSofia grad, Bulgaria

Нивo на позициятаManager

Дата на добавяне2024-04-15

ИндустрияFinance and Accounting

От името на наш доверен клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:

•    Управлява дейността на финансовия отдел и паричните потоци на компанията
•    Организира, ръководи, контролира и отговаря за цялостната дейност, свързана с финанси в компанията и сделките с клиенти на дружеството
•    Организира и контролира изготвянето на финансови отчети в определените срокове
•    Организира изготвянето на финансови анализи, междинни и годишни прогнози
•    Следи за промени в законодателството и произтичащите от това задължения за компаниите в групата, свързани със счетоводното отчитане на приходи, разходи, дълготрайни активи и др.
•    Създава вътрешни правила (инструкции, указания), касаещи финансовата дейност
•    Води комуникация с финансови държавни институции
•    Води комуникация и работи активно с външна счетоводна фирма
•    Отговаря за управлението и контрола на активите на компаниите
•    Отговаря за процеса по събиране на вземания
•    Изпълнява всички други задачи, възложени му от Управителя на компанията

Изисквания за заемане на позицията:

•    Висше образование „Финанси“/“Счетоводство и контрол“
•    Минимален професионален опит – 5 години в областта на финансите,   минимум 2 години управленски опит
•    Отлична компютърна грамотност и отличен Excel
•    Много добро ниво на Английски език
•    Отлично познаване на нормативните актове, свързани със счетоводната отчетност, вътрешния финансов контрол, данъчното и осигурително законодателство и тяхното прилагане
•    Самостоятелен, надежден и притежаващ способност да реагира бързо и точно на множество приоритети

Лични умения и качества необходими за позицията:

•    Отговорност
•    Ориентираност към срокове и резултати
•    Внимание към детайла
•    Професионална компетентност
•    Отлично познаване и прилагане на нормативната база в своята област
•    Отлични комуникативни умения
•    Отлични презентационни умения
•    Ръководни и организационни умения
•    Умения за работа в екип и самостоятелно

Работодателят предлага:

•    Възможност за развитие в международна компания
•    Отлични условия и възнаграждение
•    Сплотен, позитивен и усмихнат екип от професионаисти
•    Специализирани обучения
•    Ваучер подарък за специални събития – рожден ден, сватба и раждане на дете
•    Допълнително здравно осигуряване
•    Карта Multisport на преференциална цена

Предложението предизвика интереса Ви? Не се колебайте да кандидатствате още днес!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.