Добавено на 1 month ago

Технически сътрудник в търговски отдел

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2024-03-27

ИндустрияAdministration

От името на наш доверен клиент, търговска фирма за изолационни системи, сухо стоителство и строителна химия, търсим да назначим енергичен човек, с добри организационни и административни умения, който да заеме позиция:

Основни задължения:

•    Координира и административно обслужва продажбите – изготвя оферти към клиенти;
•    Въвежда в специализиран софтуер заявки и консигнации;
•    Изготвя справки и анализи за прекия ръководител или ръководството на фирмата – клиентски анализи и анализи на продажбите;
•    Комуникация с клиенти по отношение на забавени плащания.

Основни изисквания:

•    Висше техническо или икономическо образование – предимство;
•    Добри умения за MS Office – Word и Excel;
•    Способност за работа в кратки срокове;
•    Позитивно отношение, внимание към детайла, самомотивация;
•    Желание за развитие в сферата на търговията;
•    Добри компютърни умения;
•    Комуникативност, дипломатичност и умение за работа в екип.

Компанията предлага:

•    Възнаграждение – 2000 – 2200 лв. нето (с включени ваучери за храна);
•    Служебен лаптоп и телефон;
•    Работно време от понеделник до петък /8ч до 17ч/;
•    Възможност за професионална реализация и развитие;
•    Динамична и предизвикателна работна среда;
•    Отлични условия на труд, коректни отношения и приятна работна атмосфера в приветлива офис среда.

Предложението предизвика интереса Ви, кандидатствайте още сега!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.