Добавено на 1 month ago

Специалист продажби на едро /сектор Мебели/

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаSpecialist

Дата на добавяне2024-03-29

ИндустрияSales and Retail

От името на наш клиент, компания „Евромар Комерс“ ООД, занимаваща се с внос и търговия на едро с мебели, търсим да назначим комуникативен и амбициозен професионалист на позиция:

Специалист продажби на едро

Основни задължения:

•    Посредничи при осъществяването на продажби на стоки на поверените фирми (корпоративни клиенти);
•    Консултира за характеристиките на предлаганите продукти;
•    Изпраща оферти или изготвя индивидуални предложения, договаря ексклузивен асортимент;
•    Обучава персонала на обектите;
•    Консултира и предлага излагането на нови мостри на модели по търговските обекти;
•    Спомага организацията на транспорта на стоката към търговските обекти;
•    Следи за търговския вид на мострите изложени в търговските зали;
•    Получава и актуализира информация за пазарните условия и наличие на конкурентни стоки;
•    Поддържа контакти с клиенти за осигуряване на добро обслужване;
•    Насърчава продажбите на определени от фирмата продукти;
•    Следи конкуренцията на пазара за запазване на пазарния дял;
•    Информира Управителя за търсенето от страна на партньорите и крайния потребител;
•    Периодични посещения на търговските обекти;
•    Следи стриктно финансовите задължения на търговските партньори;
•    Извършва анализи за продажбите по продукти и клиенти;
•    Предлага и договаря ценови политики свързани с по-добри продажби;
•    Спомага изготвянето на годишни планове за работа с търговските партньори;
•    Изготвя справки необходими на клиентите за увеличаване на продажбите, свързани с продажби, оборот, продукти, поръчки;
•    Отговаря за регулиране на промоциите на продукти между фирмите.

Изисквания:

•    Завършено образование – висше е предимство;
•    Шофьорска книжка и готовност за пътуване;
•    Работа с MS Office пакет (Word и Excel – добро ниво на владеене) и складови програми;
•    Владеенето на Английски език е предимство;
•    Предходен опит в продажбата на мебели е предимство;
•    Комуникативност, умение за компетентно и любезно обслужване на клиенти;
•    Умения за работа в екип;
•    Енергичност;
•    Амбиция за кариерно израстване.

Офертата включва:

•    Постоянен трудов договор;
•    Фиксирана заплата + бонус схема;
•    Служебен автомобил, телефон и компютър;
•    Допълнително здравно осигуряване;
•    Сума за храна и осигурен кетъринг в офиса;
•    Допълнителни социални придобивки.

Ако се разпознаете в описанието по-горе, изпратете ни вашето CV още днес!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.