Добавено на 1 month ago

Продавач-консултант

Населено мястоOblast Sofia, Bulgaria

Нивo на позициятаStaff

Дата на добавяне2024-03-29

ИндустрияSales and Retail

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.
Във връзка с дейността на наш клиент, търсим да назначим:

 Изисквания:
  • Диплома за завършено средно образование;
  • Търговски нюх;
  • Желание за постигане на резултати;
  • Опит в сферата на продажбите ще се счита за предимство;
  • Добро познание на английски език е предимство.

Задължения:
  • Приемане и подреждане на продукти според определен мърчъндайзинг;
  • Експертно консултиране на клиентите;
  • Бързо и коректно обслужване на клиентите с разплащания в брой или с карти;
  • Боравене с парични средства;
  • Ефективна работа и търговско поведение;
  • Професионално представяне на продуктите.

Ние предлагаме:
  • Приятна работна обстановка;
  • Фирмено обучение;
  • Реализация в динамична, развиваща се и модерна компания;
  • Атрактивна бонус система;
  • Локация- Ринг мол;
  • Работа по предварително изготвен график (8 часови смени, 5 на 2);
  • Месечно възнаграждение - от 1120 до 1 420 лв. нетно/чисто.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014.